Renowacja felg stalowych

Wykonujemy renowację felg stalowych i regenerację felg stalowych

regene (8)

O renowacji felg stalowych

Felgi stalowe cieszą się w Polsce niezmienną popularnością, którą zawdzięczają dwóm ważnym czynnikom:
Wytrzymałość oraz łatwość naprawy i utrzymania – felgi stalowe charakteryzują się większą wytrzymałością na różnego typu uszkodzenia, a sama ich naprawa jest tańsza niż w przypadku ich aluminiowych odpowiedników. Nie każdy zakład podejmuje się napraw felg wykonanych z aluminium.
Niższa cena – koszt zakupu kompletu felg stalowych jest zauważalnie niższy niż felg aluminiowych, przez co dużą popularność zyskują szczególnie w sezonie zimowym, stając się dodatkowym kompletem kół na ten okres.

Prawidłowo użytkowana felga stalowa potrafi służyć właścicielowi przez wiele lat, jednak mimo dokładanych starań może ulec uszkodzeniu w wyniku nieostrożnego manewru, kolizji drogowej, czy też przejechaniu przez dziury w drodze. Taka sytuacja może przytrafić się każdemu, nawet najlepszemu kierowcy.

Renowacja felg aluminiowych w Spider-CHROM

Rozwiązaniem tego problemy jest renowacja felg stalowych, którą wykonujemy w naszej firmie Spajder-CHROM w Rogoźnie. Pozwala ona zaoszczędzić pieniądze, które wydalibyśmy na zakup nowego kompletu felg. Posiadając bogate doświadczenie w renowacji felg, gwarantujemy przywrócenie pierwotnych właściwości wytrzymałościowych oraz wizualnych felg.

Wykonujemy renowacje felg stalowych w niemal każdym stanie technicznym, poczynając od drobnych zarysowań i ubytków powłoki lakierniczej, po poważne pęknięcia i deformacje. Przed przystąpieniem do realizacji dokonujemy oceny uszkodzeń oraz sposobu naprawy, aby móc przedstawić klientowi szacunkowy koszt renowacji. Zapewniamy również fachowe doradztwo i wsparcie.

Zapewniamy kompleksową renowację felg stalowych, obejmującą wszystkie niezbędne etapy naprawy: prostowanie, spawanie, szlifowanie, piaskowanie, śrutowanie, chemiczne czyszczenie, polerowanie, malowanie, chromowanie. Nasze usługi wykonujemy od A do Z. Z naszej oferty renowacji felg korzystają najczęściej klienci z wielkopolski, w tym z: Poznania, Konina, Piły, Gniezna, Szamotuł, Obornik, Wągrowca, Koła, Chodzieży, Wałcza, Rogoźna i nie tylko.

Najbardziej wymagającym klientom oferujemy możliwość wykończenia niestandardowego felg, np. poprzez malowanie felgi w dwóch kolorach lub nałożenie warstwy chromowanej.

Skontaktuj się z nami i umów się na wycenę renowacji felg stalowych.

Realizacje

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami. 

Adres:

Spajder-CHROM 64-610 Rogoźno ul. Wielka Poznańska 108

Telefon:

+48 796 800 241,
+48 723 945 054

E-mail:

spajder_chrom@wp.pl

Dane kontaktowe

Adres:

Spajder-CHROM 64-610 Rogoźno ul. Wielka Poznańska 108

Telefon:

+48 796 800 241,
+48 723 945 054

E-mail:

spajder_chrom@wp.pl

Formularz kontaktowy

Zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!