Regeneracja felg stalowych

Wykonujemy malowanie regenerację felg stalowych i renowację felg stalowych

regene (1)

O regeneracji felg stalowych

Stalowe felgi samochodowe pełnią kluczową role w każdym samochodzie. To na nie nakładane są opony, tworząc razem koło. Oprócz przenoszenia obciążeń i równomiernego rozkładania, felga ma za zadanie wentylować oraz chłodzić elementy układu hamulcowego. W wielu samochodach pełni rolę ozdobną, nadając mu wyjątkowy charakter. Coraz większa część kierowców zwraca uwagę na odpowiedni dobór felg do swojego samochodu, kierując się przede wszystkim aspektem wizualnym. Potrafią one być prawdziwą ozdobą i dumą.

Nic nie jest jednak wieczne. Podobnie jest w przypadku felg stalowych. W wyniku naturalnej eksploatacji felg stalowe ulegają stopniowym uszkodzeniom: pojawiają się rysy, odpryski powłok lakierniczych lub galwanicznych, drobne wgniecenia. Są to stosunkowo niegroźne i proste w regeneracji uszkodzenia. Znacznie poważniejszymi uszkodzeniami są większe wgniecenia, pęknięcia, deformacje, które wpływają nie tylko na estetykę felg, ale stanowią istotne zagrożenie bezpieczeństwa w trakcie jazdy.

Regenracja felg stalowych w Spider-CHROM

Firma Spajder-CHROM posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie regeneracji felg stalowych. Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą oraz nowoczesnym sprzętem, co pozwala nam przywrócić felgom stalowym prawidłowe właściwości użytkowe oraz dawny blask. Każdy proces regeneracji rozpoczyna się od oględzin i dokładnej analizy możliwego sposobu naprawy uszkodzeń. Wspólnie z klientem uzgadniamy sposób naprawy oraz wykończenia felg.

Naszym klientom zapewniamy fachowy zakres regeneracji felg stalowych, obejmujący każdy rodzaj obróbki, w tym: piaskowanie, spawanie, szlifowanie, polerowanie, malowanie proszkowe, chromowanie, czyszczenie, itp.

W trakcie wielu lat świadczenia usług regeneracji felg stalowych obsłużyliśmy klientów z całej wielkopolski, w tym m.in. z okolic: Rogoźna, Oborniki, Wągrowca, Gniezna, Poznania, Piły, Szamotuł, Chodzieży, Konina, Kórnika, Czarnkowa i nie tylko. Zapraszamy do kontaktu i korzystania z usług regeneracji felg stalowych.

Realizacje

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami. 

Adres:

Spajder-CHROM 64-610 Rogoźno ul. Wielka Poznańska 108

Telefon:

+48 796 800 241,
+48 723 945 054

E-mail:

spajder_chrom@wp.pl

Dane kontaktowe

Adres:

Spajder-CHROM 64-610 Rogoźno ul. Wielka Poznańska 108

Telefon:

+48 796 800 241,
+48 723 945 054

E-mail:

spajder_chrom@wp.pl

Formularz kontaktowy

Zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!