Nadruk sublimacyjny Rogoźno

Wykonujemy nadruki sublimacyjne w miejscowości Rogoźno

sub (3)

O nadruku sublimacyjnym

Nadruk sublimacyjny to jeden z rodzajów wykonywania nadruków na różnego rodzaju przedmiotach z wykorzystaniem zjawiska sublimacji. Grafika zostaje nadrukowana na specjalnym papierze transferowym, a następnie przy udziale wysokiego ciśnienia oraz temperatury nanoszony na powierzchnię przedmiotu. Prawidłowe i trwałe wykonanie nadruku wymaga dużego doświadczenia oraz wiedzy z zakresu druku oraz obróbki powierzchni.

Najczęstszym zastosowaniem tej metody jest nadruk grafiki na odzieży, gadżetach reklamowych, sprzęcie i akcesoriach sportowych, elementach wyposażenia domowego, materiałach ceramicznych, blachach aluminiowych i stalowych.

Nadruk sublimacyjny Rogoźno

Firma Spajder-CHROM zajmuje się nadrukiem sublimacyjnym na wielu rodzajach materiałów dla klientów z Rogoźna oraz okolic: Oborniki, Wągrowiec, Szamotuły, Budzyń, Chodzież, itp. Każde zlecenie wykonujemy na indywidualne zamówienie. Mając duże doświadczenie w druku sublimacyjnym na wielu rodzajach materiałów, możemy zagwarantować wysoką jakość i szczegółowość nadruku oraz trwałość. Nadruk sublimacyjny wykonywany przez nas jest odporny na warunki atmosferyczne. Sprawdza się doskonale na elementach dekoracyjnych wnętrz, jak dekoracyjne panele kuchenne, które mamy w naszej regularnej ofercie.

Jesteśmy jedyną firmą, która oferuje nadruk sublimacyjny w Rogoźnie oraz w okolicach. Mamy wieloletnie doświadczenie i wiedzę, która pozwala sprostać najbardziej wymagającym realizacjom.

W ramach świadczonych usług zapewniamy fachowe doradztwo w zakresie wykonywania nadruków sublimacyjnych. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, dobierając najlepsze możliwe rozwiązania. Jeśli są Państwa z Rogoźna, okolic lub dalszych części Polski, zapraszamy do kontaktu i składana zapytań. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące nadruku sublimacyjnego, wykonywanego w naszej firmie, w Rogoźnie.

Zalety nadruku sublimacyjnego

Druk sublimacyjny to metoda nanoszenia grafik, która posiada wiele zalet:
– wysoka trwałość nadruku,
– naniesiona grafika jest szczegółowa, a kolorystyka niezwykle żywa,
– krótki czas realizacji,
– szerokie spektrum zastosowań: ceramika, stal, metale, tworzywa sztuczne, odzież, itp.

sub (13)

Realizacje

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami. 

Adres:

Spajder-CHROM 64-610 Rogoźno ul. Wielka Poznańska 108

Telefon:

+48 796 800 241,
+48 723 945 054

E-mail:

spajder_chrom@wp.pl

Dane kontaktowe

Adres:

Spajder-CHROM 64-610 Rogoźno ul. Wielka Poznańska 108

Telefon:

+48 796 800 241,
+48 723 945 054

E-mail:

spajder_chrom@wp.pl

Formularz kontaktowy

Zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!