Malowanie proszkowe Poznań

Wykonujemy malowanie proszkowe i lakierowanie proszkowe dla klientów z Poznania i okolic

malowanie-proszkowe-box

O malowaniu proszkowym w Poznaniu

Malowanie proszkowe staje się coraz bardziej popularną metodą malowania elementów stalowych, żeliwnych, aluminiowych oraz cynkowanych. Trudno się temu dziwić. Metoda ta ma szereg zalet, które zostały powszechnie docenione. Z myślą o klientach, którzy w pierwszej kolejności cenią wysoką jakość powłoki malarskiej firma Spajder-CHROM z Rogoźna świadczy usługi malowania proszkowego dla klientów z miasta Poznań oraz z okolic: Murowana Goślina, Tarnowo Podgórne, Swarzędz, Koziegłowy, Nowy Tomyśl, Rokietnica, Suchy Las, Luboń, Września, Przeźmierowo, Biedrusko, itp.

O malowaniu proszkowym w Spider-CHROM dla klientów z Poznania

Dysponujemy nowoczesną linią do malowania proszkowego, która umożliwia malowanie elementów o długości 3 metrów. Stawiamy na wysoką jakość wykonania, dlatego też przykładamy uwagę do każdego etapu realizacji: począwszy od czyszczenia chemicznego i wibrościernego, poprzez proces malowania i nagrzewania w piecach, aż po schnięcie i pakowanie. Malowanie proszkowe dla klientów z Poznania i okolic wykonujemy wg indywidualnych wymagań.

W naszym zakładzie w Rogoźnie wykonujemy malowanie natryskowe różnego rodzaju części, np.:
– konstrukcji stalowych, ram, podestów, drabin, balustrad, ogrodzeń, schodów, barierek,
– części i akcesoriów meblowych,
– części samochodowych, w tym, np. karoserii,
– części pojazdów i maszyn,
– elementów wyposażenia wnętrz, np. lamp,
– obudowy podzespołów,
– konstrukcji i akcesoriów sportowych,

Zastosowanie malowania proszkowe, jest bardzo szerokie i nie ogranicza się jedynie do elementów stalowych, aluminiowych, żeliwnych, ocynkowanych.

Malowanie proszkowe często nazywane jest metodą malowania „na sucho”, ponieważ w przeciwieństwie do malowania natryskowego materiałem nanoszonym na powierzchnię elementu nie jest farba płynna, a proszkowa. Dzięki temu powłoka malarska posiada inne właściwości i zalety z tego wynikające. Na czym dokładnie polega malowanie proszkowe?

O metodzie malowania proszkowego

Malowanie proszkowe polega na nanoszeniu naelektryzowanych cząstek proszku malarskiego na powierzchnię przedmiotów malowanych. Dzięki siłom elektrostatycznym proszek utrzymuje się na niej w formie równomiernej warstwy. Do natrysku wykorzystuje się pistolet natryskowy, który pozwala nałożyć materiał malarski nawet najtrudniej dostępne miejsce. Tak przygotowane przedmioty umieszczane są w piecu nagrzanym do temperatury 150-200°C, w wyniku czego proszek malarski ulega stopieniu i utwardzeniu. Po wyschnięciu elementy są gotowe do odbioru.

Samo nałożenie proszku poprzedzone jest dokładnym oczyszczeniem powierzchni środkami chemicznymi oraz obróbką wibrościerną. Od dokładności tego etapu zależy trwałość i wytrzymałość powłoki. Przywiązujemy do tego bardzo dużą uwagę. Dysponujemy nowoczesnymi urządzeniami oraz wykwalifikowaną kadrą pracowników, co gwarantuje spełnienie wszelkich wymagań jakościowych.

Zapraszamy do kontaktu i sprawdzenia naszych realizacji.

fluo (2)

Realizacje

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami. 

Adres:

Spajder-CHROM 64-610 Rogoźno ul. Wielka Poznańska 108

Telefon:

+48 796 800 241,
+48 723 945 054

E-mail:

spajder_chrom@wp.pl

Dane kontaktowe

Adres:

Spajder-CHROM 64-610 Rogoźno ul. Wielka Poznańska 108

Telefon:

+48 796 800 241,
+48 723 945 054

E-mail:

spajder_chrom@wp.pl

Formularz kontaktowy

Zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!