Kuchenne panele dekoracyjne Wągrowiec

Oferujemy dekoracyjne panele kuchenne z idywidualnymi nadrukami

panele (2)

O kuchennych panelach dokoracyjnych

Kuchnia jest jednym z tych pomieszczeń, które ma nam służyć przez lata. Wybieramy do niej sprzęty, które są niezawodne i służą nam w codziennym przygotowywaniu posiłków. Poza użytecznością klienci coraz częściej zwracają uwagę na aspekty estetyczne kuchni. Dlatego też swoje ściany coraz częściej pokrywają dekoracyjnymi panelami kuchennymi. Ich zaletą są nie tylko walory estetyczne, ale także łatwość w czyszczeniu i mnogość możliwości w aspekcie projektu i montażu. Dodatkowo kuchenne panele zabezpieczają ściany przed czynnikami zewnętrznymi nieuniknionymi podczas pracy w kuchni. Nasze doświadczenie w produkcji paneli gwarantuje odporność na wysokie temperatury, wodę oraz tłuszcz.

Kuchenne panele dekoracyjne w Wągrowcu


Firma Spajder-CHROM w Rogoźnie wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów i udostępnia swoje zbiory grafik i zdjęć, które umożliwią Państwu wybór idealnych paneli kuchennych. Jeżeli zależy Państwu na unikatowych panelach dekoracyjnych, wykonujemy również panele z nadrukiem Państwa projektu. Kuchenne panele dekoracyjne charakteryzują się łatwością i szybkością montażu oraz lekkością a także atrakcyjnymi cenami. Umożliwia to szybką zmianę aranżacji wnętrza i wymianę paneli na nowe. Dzięki szybkiej wymianie informacji z klientem, jesteśmy w stanie skrócić czas realizacji do minimum. Warto również dodać, iż panele te znajdują swoje zastosowanie także w pomieszczeniach sanitarnych i łazienkach.

Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem projektowym w Rogoźnie. Obsługujemy klientów nie tylko z Wągrowca ale także okolic: Rogoźno, Gołańcz, Margonin, Mieścisko, Budzyń, Damasławek, itp.

Realizacje

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami. 

Adres:

Spajder-CHROM 64-610 Rogoźno ul. Wielka Poznańska 108

Telefon:

+48 796 800 241,
+48 723 945 054

E-mail:

spajder_chrom@wp.pl

Dane kontaktowe

Adres:

Spajder-CHROM 64-610 Rogoźno ul. Wielka Poznańska 108

Telefon:

+48 796 800 241,
+48 723 945 054

E-mail:

spajder_chrom@wp.pl

Formularz kontaktowy

Zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!